zekiakkoyun@gmail.com
Sizin Nakliyatçınız
0 532 781 24 54
Pzt-Cts :08:00 - 19:00 Pzr: 10:00 - 20:00
Sizin Nakliyatçınız - Ofis Taşımacılığı
Kurum, Fuar, Ofis Taşımacılığında Yapılacak Bir Zamanlama Hatası Kurumun Hizmet Verememesine, Firmanın Fuara Katılamamasına, Hatta Telafisi Olmayacak Katıplara Neden Olabilir. Bu Yüzden Profesyonellik Önemlidir.

Sizin Nakliyatçınız, ofis taşımacılığında da yeni teknikler ve pratik çözümlerle kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyor. İlk olarak ücretsiz ekspertiz hizmetiyle ofis eşyanızı yerinde gören Sizin Nakliyatçınız, eşyanın hassasiyetine göre çalışma prensiplerini sizlere aktarır. Anlaşma sağlanması durumunda sözleşme imzalanır ve tarih belirlenir. O tarih için sizin istediğiniz saate bir araç tahsis edilir

Sizin Nakliyatçınız

Öncelikle gelen talep Sizin Nakliyatçınız sorumluları tarafından değerlendirilir.

Karşılıklı olarak belirlenen gün içinde rezervasyon verilerek ekspertiz için randevu alınır. Ekspertiz hizmeti ücretsizdir. Sizin Nakliyatçınız yönlendirilen ekspertiz personeli taşınacak iş yerine ait alanları fotoğraflayarak ve gerekli notları alarak inceler.

Tarafınızdan gerekli bilgileri talep eder. Genelde taşınacağı alan, taşınacak eşyalar, iş yerindeki kısımlar, önemli evraklar, çalışanlara ayrılmış evrak ve eşyaların tamamı ayrı ayrı not edilmektedir.

Sizin NakliyatçınızKarşılıklı olarak mutabık kalındığı taktirde Rumeli nakliyat sözleşmesi imzalanarak taşınma hizmeti kesinleşir. Gelişmemiş giriş evresi olarak tanımladığımız bu bölüm ofis nakliyesinin ilk aşamasıdır. Tarafınızdan farkedilmeyen bize ait bir ön hazırlık aşaması tarafımızca başlatılır. Gerekli personel, araç, paketleme meteryalleri ve taşıma projesi ile iş gücü talebi ve süreleri hesaplanır. Bu firmamız için iş adına işin olgunlaşma sürecidir. Son aşama ise taşınmanın gerçekleşmesi ve tarafınıza teslimidir.Sizin Nakliyatçınız